Porcelánové kurzy👇

pro veřejnost

kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé  

Vyzkoušejte si práci s ušlechtilým porcelánem. Vyrobte si vlastní autorské světlo, svícen, šperk, nebo svým blízkým porcelánové dekorace přímo u nás v dílně. Odreagujte mysl a udělejte někomu radost. Třeba sobě :)Kde kurzy probíhají?

Kurzy probíhají v útulné porcelánové dílně kousek od Prahy, v srdci Českého krasu. 15 min autem ze Zličína, 20 min autobusem, 10 min autobusem z Berouna. V dílně vládne domácí atmosféra při voňavém domácím čaji, kávě nebo sklence vína. Max. 4 účastníci. Lektorka vám ráda nabídne i domácí, vlastnoručně sbíraný ovocný, nebo bylinkový čaj.V blízkosti máme mnoho zajímavých míst na výlety, které lze zkombinovat s kurzem a udělat si den plný zážitků.

Tipy na výlet v okolí

V pěší vzdálenosti je např. sv. Jan pod Skalou s léčivou vodou, vyhlídkou a jeskyní přímo v kostele

Autem pak kousek: hrad Karlštejn, lom Amerika, Koněpruské jeskyně, lom Alkazar u řeky Berounky, hrad Křivoklát, lom Kosov a v neposlední řadě nádherná krajina CHKO Český kras a CHKO Křivoklátsko.


2x do roka pořádáme také celovíkendový kurz porcelánu a sádrových forem kousek od Benešova v malebné krajině jiho-východních Čech.


Chcete workshop uspořádat ve vašem městě? Jako teambuilding, nebo třeba kreativní vsuvku na rozlučku se svobodou? Možné to je, klidně mi napište :)

Nové kurzy a termíny jsou pravidelně aktualizovány. Pokud chcete od nás získat novinky o kurzech a termínech, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět.