kurz - Celodenní kurz individuál

1 den

1 den (6 hodin)

Chcete mít dílnu jen pro sebe, nebo chcete mít volnější ruku při výběru termínu? Můžete si domluvit a sestavit kurz přesně podle vašich představ. Tento kurz si sestavíte individuálně přímo s lektorkou na míru. Chcete si vyrobit vlastní originální lampičku, nebo stínidlo na lustr, vyrobit šperky pro všechny své blízké? Je to jen na vás. Kurz vám bude postaven na míru, aby vyhověl vaší představě. 


Kurz je vhodný i pro lidi bez praktické zkušenosti s keramikou a porcelánem (začátečníky) i pro pokročilé. Zkušenosti lze uplatnit také pro práci s keramikou, nebo jako inspiraci pro výuku s dětmi.

4 900,00 Kč

Mám zájem o kurz 👇

Co mohu na kurzu očekávat?

Na tomto kurzu se budu věnovat pouze vám. Individuální kurz si můžete navrhnout přesně podle vašich představ. Budete mít možnost tvorby všeho, co v kurzech nabízím. Můžete si vyzkoušet celý proces výroby porcelánu od lití do forem, modelování, formování, nebo si jen tvořit co se vám bude líbit. Ukážu vám různé druhy dekorací a provedu vás vším, co vás bude zajímat a co si budete chtít zkusit.

Hotové výrobky po dodělání bude třeba nechat u nás, kde se o ně bude dále pečovat. O to se postará sama lektorka, která musí vaše výrobky odborně vysušit, přežahnout, naglazovat a znovu vypálit na teplotu 1240°. Poté, co bude porcelánový proces u konce (většinou cca do 14ti dnů), vám budou výrobky zaslané rovnou k vám domů.


Kde kurzy probíhají?

Kurzy probíhají v útulné porcelánové dílně kousek od Prahy, v srdci Českého krasu. 15 min autem ze Zličína, 20 min autobusem, 10 min autobusem z Berouna. V dílně vládne domácí atmosféra při voňavém domácím čaji, kávě nebo sklence vína. Max. 4 účastníci. Lektorka vám ráda nabídne i domácí, vlastnoručně sbíraný ovocný, nebo bylinkový čaj.

V ceně kurzu máte vše potřebné k tvorbě (zástěra, pomůcky, porcelán, občerstvení, atd.),

a také výpal a glazování zprostředkované lektorkou a náklady na dopravu výrobku k vám.

 

Max 4 účastníci
1 den 4900,- za osobu

kurz je možné absolvovat ve dvojici, nebo v páru. Cena pro 2 osoby 7900,-

Kurzem vás provede zkušená lektorka Linda Petríková, tvůrkyně designových porcelánových světel, s 12tiletou praxí výuky keramiky a mnoha zkušenostmi nejen ze své porcelánové dílny. Učila se u mistrů v oboru v Praze, Karlových Varech, Dvoře Králové nad Labem i Bechyni. Pozve vás přímo do své dílny v srdci Českého krasu.V blízkosti máme mnoho zajímavých míst na výlety, které lze zkombinovat s kurzem a udělat si den plný zážitků.

Tipy na výlet v okolí

V pěší vzdálenosti je např. sv. Jan pod Skalou s léčivou vodou, vyhlídkou a jeskyní přímo v kostele

Autem pak kousek: hrad Karlštejn, lom Amerika, Koněpruské jeskyně, lom Alkazar u řeky Berounky, hrad Křivoklát, lom Kosov a v neposlední řadě nádherná krajina CHKO Český kras a CHKO Křivoklátsko.